12 powodów dla których powinieneś wybrać Pośrednika

1. Twój POŚREDNIK sprawi, że cała transakcja przebiegnie w sposób bezpieczny, bezstresowy, sprawnie i korzystnie dla obu stron. Sprawi, że będziesz zadowolony z dokonywanych decyzji. Jest do twojej dyspozycji „non stop”, w każdej chwili służy dobrą radą.
 
2. Twój POŚREDNIK pomoże zakończyć sprzedaż Twojego domu, mieszkania, działki. Pomiędzy wstępną umową sprzedaży i końcowa mogą pojawić się różne kwestie. Na przykład ukryte niejasności w tytule własności. Wymagane formalności są przytłaczające dla większości sprzedawców i pochłaniają mnóstwo czasu. Twój POŚREDNIK jest najlepszą osobą, która pomoże Ci w rozwiązaniu problemów i bez przeszkód poprowadzi do sfinalizowania transakcji.
 
3. Twój POŚREDNIK posiada wiele sposobów, dzięki  którym pomoże Ci w poszukiwaniu dla Ciebie wymarzonego domu, mieszkania. Czasem nieruchomość, której szukasz jest dostępna, ale nie jest aktualnie reklamowana na rynku, Twój agent przeprowadzi dochodzenie w celu znalezienia wszystkich dostępnych nieruchomości.
 
4. Twój POŚREDNIK przeprowadzi Cię z łatwością przez cały proces finalizacji transakcji. Pomoże Ci w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji oraz rozwiąże wszelkie problemy stojące na drodze kupna, sprzedaży bądź najmu.
 
5. Twój POŚREDNIK pomoże Ci w negocjacjach. Istnieje wiele czynników podlegających negocjacji i nie zawsze jest to tylko cena, ale są to np. kwestie napraw, umeblowania / wyposażenia lokalu, terminu wydania lokalu i szereg innych. Zanim podpiszesz umowę sprzedaży Twój POŚREDNIK doradzi Ci co i gdzie należy sprawdzić, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę.
 
6. Twój POŚREDNIK zapewnia należytą staranność podczas oceny nieruchomości. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, Twój POŚREDNIK pomoże Ci znaleźć wykwalifikowanych specjalistów, którzy dokonają kontroli stanu technicznego nieruchomości w każdym zakresie. Będziesz chciał na pewno obejrzeć dokumenty dotyczące nieruchomości, tytuł własności, księgę wieczysta, poznać historię interesującej Cię Nieruchomości. Wtedy mogą ujawnić się pewne ograniczenia: na przykład służebności, hipoteki. Twój POŚREDNIK pomoże Ci rozwiązać kwestie, które mogłyby przyczynić się do powstania problemów w późniejszym terminie.
 
7. Przy sprzedaży domu, mieszkania czy działki, Twój POŚREDNIK dostarczy Ci informacji o obecnej sytuacji na rynku, cenach, finansowaniu, działalności konkurencji. Są to kluczowe informacje, które pomogą Ci w sprzedaży Twojej Nieruchomości za dobrą cenę, szybko i bez wysiłku.
 
8. Twój POŚREDNIK zgłosi Twoją nieruchomość do innych agencji, z którymi współpracuje, co poważnie zwiększy szansę na szybką sprzedaż.
 
9. Twój POŚREDNIK będzie wiedział, gdzie i jak efektywnie reklamować Twoją nieruchomość. Istnieje błędne przekonanie, że sama reklama sprzedaje Nieruchomości. Okazuje się, że ponad 80% sprzedaży to polecenia agencji przez byłych klientów, rodziny, czy znajomych.
 
10. Kiedy Twoja nieruchomość jest ogłaszana za pośrednictwem Agenta, nie musisz wpuszczać obcych osób do domu. Twój POŚREDNIK zawsze selekcjonuje i towarzyszy potencjalnym klientom.
 
11. Twój POŚREDNIK pomoże Ci obiektywnie ocenić propozycje każdego nabywcy bez narażania Twojej pozycji na rynku. Twój POŚREDNIK pomoże Ci w napisaniu prawnie wiążącej korzystnej umowy tak, aby cała transakcja przebiegła przyjemnie i bez problemów.
 
12. Twój POŚREDNIK pomoże Ci określić Twoją siłę nabywczą – czyli Twoje rezerwy finansowe oraz zdolność kredytową. Jeśli udostępnisz POŚREDNIKOWI podstawowe informacje na temat Twoich dostępnych oszczędności, dochodów oraz o stanie aktualnego zadłużenia, On skieruje Cię do wykwalifikowanych kredytodawców, którzy Ci pomogą.